Jesteśmy aby

Sourcing & procurement

Klient przekazuję wymagania i ramy czasowe realizacji dostawy.

F99 przeszukuje rynek w poszukiwaniu najlepszej możliwej oferty. F99 realizuję dostawę doliczając do kosztu zakupu produktu uzgodnioną marżę.

Obsługa kontraktów Bussiness Process Outsorcing

W obszarze BPO usług finansowych i księgowych pomagamy międzynarodowym organizacjom biznesowym, osiągnąć wysoką efektywność poprzez budowę skutecznej i sprawnej organizacji finansowej. W dzisiejszej gospodarce, możemy pomóc tym firmom patrzeć w przyszłość.

pomóc twojej firmie

Oferta

Usługi Buy House

Podejmujemy się każdego zadania. Organizujemy spotkania, imprezy firmowe. Prowadzimy usługi logistyczne. Dbamy za was o recykling. Zapewniamy serwis i administrację twojej firmy. Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny.

URZĄDZENIA SMART

HARDWARE

SOFTWARE

MATERIAŁY PROMOCYJNE

RTV I AGD

Urządzenia typu Smart są najszybciej rozwijającymi się technologicznie w obecnych czasach. Dzięki bardzo dobrym relacjom z producentami posiadamy pełną gamę tego typu urządzeń wraz z dostępem do nowinek technicznych, które chętnie oferujemy swoim klientom.

Szeroko rozumiana grupa produktów komputerowych jest najchętniej poszukiwana przez Naszych klientów. Posiadamy w swojej ofercie gotowe konfiguracje komputerów stacjonarnych, konstrukcje miniPC (nettopy, NUC), komputery przenośne (notebooki, ultrabooki, chromebooki, urządzenia hybrydowe), komputery typu All In One, terminale, a także sprzęt tworzony na zamówienie.

Oprogramowanie jest kluczowym narzędziem pracy Naszych klientów na urządzeniach komputerowych i Smart. Przykładamy dużą uwagę na dostarczanie najnowszych rozwiązań w tym zakresie.

Fabryka 99 zaopatruje swoich klientów we wszystkie materiały niezbędne do efektywnej i kreatywnej pracy działów marketingu, promocji, public relations oraz humanresources. Dostarczamy zarówno projekty jak i gotowe produkty.

Szeroka grupa produktów małego i dużego AGD oraz RTV, wraz z profesjonalnym sprzętem gastronomicznym, to urządzenia niezbędne w każdym przedsiębiorstwie do sprawnego funkcjonowania.

Referencje

Fabryka 99 Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającym się – polskim - przedsiębiorstwem specjalizującym się w outsourcingu zakupów oraz w obsłudze poza strategicznych procesów zakupowych.

 

Współpracujemy z największymi podmiotami w Polsce z sektora finansowego oraz przemysłowego oferując im oszczędności w realizacji procesów zakupowych poprzez redukcję całkowitego kosztu zakupu.

 

 

Zaufali nam:

Copyright© 1995-2022 Fabryka 99 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright© 1995-2020Fabryka 99 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Trwa wysyłanie

Błąd. Nie można wysłać. Spróbuj ponownie później

Wysłano

Fabryka 99

Łosia 3

05-270 Marki

NIP: 7250037539